Випрямляч для волосся BabylissPro BAB2073EPE Technology: колір сірий. Обладнаний спеціальною системою вентиляції, це дає змогу укладати та випрямляти ВОЛОСНІ Й СУХІ ВОЛОССЯ! Пластини з виготовлені за новою технологією EP Technology 5.0, найтонше мікрометалеве покриття методом гальванізації (зміцнення), завдяки цьому пластини ще більш ковзні та стійкі до засобів укладання.
Опис товару:
- Тип товару: професійна праска-випрямляч для волосся;
- Живлення: мережева;
- Потужність: 60 Вт.
- Пластини:
- плавальні пластини з мікрометалічним покриттям за новою технологією EP Technology 5.0, найтонше покриття методом гальванізації, завдяки цьому пластини ще більш ковзні та стійкі до засобів укладання,
- система вентиляції: отвори в обох пластинах відводять пару, що з'являється внаслідок випрямлення вологого волосся, у такий спосіб волосся залишається природно зволоженим і не пересушеним,
- дає змогу створювати гарні природні локони та дбайливо випрямляти навіть найнеслухняніше та найвологіше волосся;
- ширина — 38 мм.
- довжина — 120 мм.
- Регулювання температури:
- регулювання від 115 до 230* градусів,
- механічний терморегулятор,
- світлодіодний індикатор;
- Швидке нагрівання: 60 секунд;
- Комплектація:
- професійний кабель із захистом від перекручування — 2.7 м.,
- термостійкий килимок і чохол для зберігання,
- Вага та розміри:
- вага: ~275 г.,
- Цвет: сірий;
- Країна-виробник — КНР.
- Гарантія 1 рік.
Характеристики
| Додаткові функції і характеристики | |
|---|---|
| Насадка для випрямляння волосся | Так |
| Максимальна температура нагріву | 230 град. |
| Мінімальна температура нагріву | 115 град. |
| Довжина мережевого шнура | 2.7 м |
| Ширина пластин | 38 мм |
| Захист від перегріву | Так |
| Час нагрівання до потрібної температури | 50 сек |
| Захисна рукавичка | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Функція швидкого нагріву | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Поворот шнура на 360 градусів | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Основні атрибути | |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Керамічне покриття | Так |
| Тип | Випрямлячі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Виробник | BaByliss PRO |
| Країна виробник | Китай |
| Споживана потужність | 60 Вт |
| Терморегулятор | Так |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴


