Топ продаж

Фен для волосся Infinity з іонізацією, червоний 1800-2000W
1 550 ₴
- В наявності
- Код: IN5505
+380 (96) 718-31-55
- +380 (73) 044-47-53
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фен INFINITY IN5505 - професійний компактний фен з потужним і надійним мотором для щоденного використання в салоні і вдома. Є спеціальний протектор від потрапляння волосся і пилу.
Функція йонізації збагачує волосся і покращує його кондиціонування, надаючи здорового блиску і шовковистості. Корпус матовий і прогумований зі зручними кнопками перемикання. Є функція миттєвого охолодження і 2 режиму швидкості видування. Повітря нагрівається в 3 режимах. В комплекті 2 концентрувальні насадки по 62 м і 75 мм. Шнур довжиною 2.8 м є достатнім і комфортним для роботи
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2000 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 3 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴






