
Фен для волосся INFINITY Professional Ceramic ion 2200-2400W
1 750 ₴
- В наявності
- Код: IN5508
- +380 (73) 044-47-53
Професійний Фен бренду INFINITY Professional IN5508 - це потужний апарат високої якості, зносостійкості та продуктивності. Дана модель виконана у чорному матовому кольорі. Весь корпус з ковзного матеріалу soft touch, завдяки чому фен дуже зручно тримати в руці.
Фен оснащений ергономічною ручкою, спеціально спроектованою для зменшення м'язової напруги у процесі роботи. Система Ceramic Ionic захищає волосся від у процесі сушіння та укладання. За рахунок негативних іонів закривається кутикула волосся, що запобігає попаданню та згубному впливу гарячого повітря на їх структуру.
Також, при закритих волосяних кутикулах волога залишається всередині, а волосся зберігає природну зволоженість, м'якість і набуває додаткового блиску. При своїх компактних розмірах та невеликій вазі фен Infinity IN5508 оснащений потужним професійним мотором з максимальною потужністю 2400 Вт. За рахунок цього ви зможете висушити волосся швидко та комфортно. Кнопкова група розташована всередині, що стає комфортним моментом у роботі для шульги. Для захисту двигуна від попадання пилу та волосся передбачено захист фільтром.
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина шнура | 3 м |
| Захист від пилу | Є |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Насадки в комплекті | 2 |
| Температурні режими | Гарячий, теплий, холодний |
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Захист волосся | Іонізація, кераміка |
| Антистатичний ефект | Є |
| Колір | Чорний |
| Розмір | Компакт |
| Кнопка моментального охолодження | Є |
| Вага | 500 г |
| Країна бренду | Тайвань |
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Фен |
| Потужність фена | 2400 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Холодний обдув | Так |
| Функція іонізації | Так |
| Колір корпусу | Чорний |
| Країна виробник | Тайвань |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Концентратор | Так |
| Керамічне покриття | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімний сітчастий фільтр | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Регулювання швидкості | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2.8 м |
| Петелька для підвішування | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.32 кг |
- Ціна: 1 750 ₴

